Kalite Politikamız

Bize “Local Tarım’ın vazgeçilmezi nedir?” diye sorsanız, hiç şüphesiz ki ilk yanıtımız “kalitemiz” olacaktır. Mersin’in Kürkçü köyünden başladığımız üretim serüvenimize tam donanımlı tesislerimizde devam ediyor ve tüm bu süreçlerde kalitemizden hiçbir ödün vermiyoruz. Çünkü sizin sağlığınız, bizim en büyük önceliğimiz..

Ürünlerimizin dalından sizin sofranıza kadar uzanan süreçteki kalitesinin arkasında kalite yönetim standardizasyonuna hâkim, yeniliğe ve gelişime her daim açık ekip arkadaşlarımız ile profesyonel bir çerçeve içerisinde aile gibi çalışmamız yatıyor. Temel ilkemiz; siz müşterilerimizin isteklerini yasal mevzuat ve şartlara uygun bir şekilde güvenli son ürün haline getirmektir. İçinde yaşadığımız doğaya büyük bir saygı duyarak tüm kaynaklarımızı koruyup, en az fire ile üretimlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Yaptığımız üretimlerin yanı sıra satış ve paketleme konusunda da mevcut kalite ve gıda güvenliği sistemlerini üretim tesisimize başarılı bir şekilde entegre etmiş bulunmaktayız. Ürünlerimizin her biri için, dalından sofranıza kadar ulaşan süreçte Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarına ve Local Tarım A.Ş. tarafından belirlenmiş olan tüm şartlara eksiksiz bir şekilde uyacağımızın sözünü vermekteyiz.

Local Tarım olarak sunduğumuz ürünlerimizin kalitesinde sahip olduğumuz teknolojik donanımların yanı sıra alanında son derece başarılı ve deneyimli ziraat ve gıda mühendisi arkadaşlarımızın katkısı oldukça fazladır. Donanımızı deneyimimiz ile harmanlayarak çıktığımız bu yolda, müşterilerimizin memnuniyet seviyesi bizlerin en önemli motivasyon kaynağıdır.

Nice keyifli sofralara birlikte oturmak umuduyla…

HEMEN ARA WHATSAPP'TAN YAZ