Hakkımızda

“Teknolojinin Doğallıkla Harmanlandığı Nokta: Local Tarım”

Teknolojinin hayatımızdaki yeri giderek büyüse de hepimizin içerisindeki doğal olana duyulan özlem de gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Her ne kadar hızlı tüketim çağında olsak da sağlıklı ve lezzetli besinlere olan ihtiyacımız gün geçtikçe daha da önemli bir hal almaya başladı. Bu noktada Local Tarım olarak gelişen teknolojiyi iş kalitemize yansıtıyor ve doğal yöntemler ile elde ettiğimiz geniş ürün yelpazemizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

“Mersin’in Kürkçü Köyünden Dünyaya Uzanan Bir Hikâye…”

1950 yılında Mersin’in Kürkçü köyünün narenciye bahçelerinde başlayan hikayemiz, 2023 yılında tüm dünyaya verdiğimiz hizmetler ile büyüyerek devam ediyor. Şeftali, nektarin, çilek, muz, portakal, limon, mandalina, greyfurt ve kayısı gibi en lezzetli meyveleri ilk günkü tazeliğini koruyabilmesi için özel koruma sistemlerimiz ile dünyanın her noktasına ulaştırıyoruz.

Local Tarım olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana en önemli politikamız, ürünlerimizin tazeliği ve kalitesidir. Bu noktada hiçbir ödün vermeden yaptığımız çalışmalar ve teknolojik alt yapımız ile müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaya devam ediyoruz. Gıda üretiminin sorumluluğunun bilincinde olan işletmemiz, gerekli olan tüm sertifikalara sahiptir. İşinde uzman ekibimiz, müşterilerimize verdiğimiz önem ve işimize olan aşkımız ile taze meyvenin ilk adresi olmaya gayret ediyoruz.

HEMEN ARA WHATSAPP'TAN YAZ